دسته‌ها
بازی Xrace راهنمای بازی مسابقه و جایزه

راه اندازی طرح کسب درامد

سرانجام پس از مدت ها برنامه ریزی، بخش «کسب درآمد» به سایت اضافه شد تا کاربران بتوانند در کنار بازی در سایت، امتیازهای خود را به پول واقعی تبدیل کنند.

معمولاً در سایت های بازی ، برای ایجاد انگیزه در کاربران از «جایزه و پاداش» استفاده می شود که منوط به شرکت در مسابقات و گذشت زمان نسبتاً طولانی است. لذا در سایت Xrace تصمیم گرفتیم به جای اهدای «جایزه و هدیه» طرحی را اجرا کنیم که در آن، کاربران بتوانند امتیازات خود را به صورت پول نقد دریافت کنند.

اجرای این طرح نیازمند انجام پاره ای تغییرات از جمله تعیین سطح بازی و تعیین امتیاز برندگان مسابقات بود. لذا شاهد برخی تغییرات در رتبه و امتیاز کاربران بودیم.

روش تعیین امتیاز

بازی Xrace به نحوی طراحی شده است که با افزایش سطح کاربر، مقدار کسب درامد وی هم بصورت پلکانی افزایش می یابد. بطور مثال اگر کاربر در سطح 1 باشد ، بابت هر برد، 10 ریال به وی پرداخت می شود و با ورود کاربر به سطح 2 مقدار درامد وی به 20 ریال افزایش می یابد. بنابراین، هرچه سطح کاربری شما بالاتر باشد، درامد شما هم بیشتر خواهد بود.

مقدار درآمد

باتوجه به اینکه این طرح در مرحله آزمایشی است، برای تعیین مبلغ درامد، نیازمند بررسی و پایش بیشتر هستیم. این بدان معنی است که در صورت استقبال کاربران از طرح، میزان درامد نیز افزایش خواهد یافت. لذا برای تضمین پرداخت درامدها به کاربران تصمیم گرفتیم که میزان درامد افتتاح طرح را حداقل مقدار درامد در نظر بگیریم.

لذا در مرحله ابتدای طرح ، مقدار درامد به شرح زیر می باشد:
هر 1 سکه= 1 ریال و هر 1 طلا= 100 ریال

البته با پایان مرحله آزمایشی و بسته به استقبال کاربرن ، این میزان در مراحل بعدی افزایش می یابد.

روش شرکت در طرح درآمدی

در بازی xrace همه کاربران می توانند بصورت رایگان در مسابقات شرکت کنند و امتیاز به دست آورند. اما برای برداشت امتیازات و تبدیل انها به پول واقعی ، لازم است با خرید «بسته اعتباری» در طرح درامدی شرکت کنند. در این صورت، کاربر مجاز خواهد بود امتیاز خود را به هر میزان، به پول واقعی تبدیل کند.
خرید سایر بسته های پول و طلا به معنای شرکت در طرح کسب درامد نمی باشد و برای تبدیل امتیاز به پول، حتما باید «بسته اعتباری» را خریداری نمایید.

حداقل امتیاز قابل برداشت

در مرحله شروع طرح ، حداقل امتیاز قابل برداشت «100000 سکه+ 100 سکه» می باشد.یعنی کاربر باید همزمان ، این مقدار طلا و سکه در اختیار داشته باشد. در صورتی که مقدار سکه یا طلا کمتر از این مقدار باشد، این امتیاز قابل برداشت نمی باشد و تا زمان رسیدن به حد نصاب، باید به بازی ادامه دهید.