دسته‌ها
راهنمای بازی

راهنمای بازی Xrace

راهنمای بازی Xrace

درباره بازی

«Xrace» یک بازی ماشینی مبتنی بر مرورگر است. مراحل انجام این بازی بسیار ساده است. رابط گرافیکی این بازی نیز بسیار ساده است. اما آنچه باعث جذابیت این بازی می شود قابلیت «درامدزایی» این بازی است. بدین نحو که پس از رسیدن امتیازات شما به حدنصاب لازم می توانید در قالب طرح «کسب درآمد» امتیازات خود را به پول واقعی تبدیل و از سایت برداشت نمایید.

روش بازی

پس از ثبت نام در سایت Xrace.ir بطور پیش فرض، مقداری سکه، طلا و یک خودروی ساده در اختیار شما قرار می گیرد. شما با امکانات موجود مسابقه را شروع می کنید و به کسب امتیاز می پردازید.

راهنمای بخش های پنل کاربری

شما با ورود به بخش «گاراژ» می توانید خودرو و راننده خود را مشاهده کنید. همچنین از بخش تنظیمات ،اطلاعات پروفایل و تصویر اواتار خود را خود را بروزرسانی کنید.

تغییر تصویر آواتار:

از طریق بخش تنظیمات می توانید تصویر آواتار خود در بازی را تغییر دهید. برای تغییر آواتار خود وارد بخش «آواتار» شوید و از طریق لینک موجود به سایت «گراواتار» بروید و تصویر آواتار خود را تنظیم کنید. این سایت ممکن است فیلتر باشد اما پس از تنظیم آواتار، تصویر اواتار شما در سایت نمایش داده می شود.

در بخش نمایشگاه شما می توانید خودروهای موجود در بازی را مشاهده کنید و باتوجه به موجودی سکه و طلای خود نسبت به خرید خودروی دلخواه اقدام کنید. هرچه «قدرت» خودروی شما از نظر سرعت، ثبات و شتاب بیشتر باشد شانس بیشتری در مسابقات دارید.

در این بخش شما می توانید قطعات خودروی خود را تقویت کنید. بطور مثال می توانید قدرت موتور خود را افزایش دهید.

در این بخش شما می توانید بصورت «تصادفی» با رقبای دیگر مسابقه دهید.

در نظر داشته باشید که:

 • بنزین شما برای انجام 10 مسابقه می باشد. پس از پایان بنزین، 10 دقیقه طول می کشد تا باک شما 1 لیتر پر شود. در صورت نیاز می توانید از بخش «فروشگاه» بنزین اضافی خریداری کنید.
 • سقف روزانه مسابقه با هر کاربر محدود به 5 مسابقه می باشد. پس از ان باید باید با یک کاربر دیگر مسابقه دهید.
 • با کاربر بدهکار یا غیرفعال نمی توان مسابقه داد. منظور از کاربر غیرفعال، کاربری است که تعداد باخت های وی زیاد بوده و امتیاز وی به صفر رسیده است.

در بخش تیم شما می توانید اطلاعات تیم هایی که عضو آن هستید را مشاهده کنید. برای عضویت در تیم ها ، به بخش «لیگ» مراجعه کنید.

در بخش لیگ می توانید همه بازیکنان و اطلاعات بازی انها را مشاهده کنید. از این بخش می توانید رقیب خود را انتخاب کنید و شانس بیشتری برای شکست دادن رقبای ضعیف تر داشته باشید.

 • ایجاد تیم: در بخش لیگ می توانید برای خود تیم بسازید یا در تیم های دیگر عضو شوید.

در بخش بانک شما می توانید سکه های خود را سپرده گذاری کنید.بطور کلی در فضای بازی شما می توانید امتیازات خود را به دو دسته تقسیم کنید:

 1. « امتیاز در گردش» برای خرید خودرو ، بنزین ، تقویت لوازم یدکی و شرکت در مسابقه
 2.  «امتیاز سپرده» .هنگامی که شما امتیاز خود را بصورت «سپرده» در بانک قرار می دهید، امتیاز شما در یک فضای امن قرار می گیرد و از چرخه مسابقه خارج می شود.به این ترتیب، اگر شما یک مسابقه را ببازید، هیچ امتیازی از سپرده شما کسر نمی شود. به یاد داشته باشید اگرامتیاز در گردش شما صفر شود، کاربران نمی توانند با شما مسابقه دهند.
 • نکته: به سپرده های شما هیچ سودی تعلق نمی گیرد. برای اینکه پول خود را در بانگ نگهداری کنید، مقداری کارمزد سپرده گذاری از امتیاز شما کسر می شود.

مقدار سپرده گذاری: حداکثر سقف سپرده گذاری توسط مدیر سایت تعیین می شود و در زمان های مختلف ممکن است افزایش پیدا کند. به یاد داشته باشید که حداکثر میزان سپرده گذاری باید 1 سکه کمتر از مقدار تعیین شده باشد. بطور مثال اگر حداکثر سقف سپرده گذاری 52000 سکه باشد ، شما می توانید تا 51999 سکه در بانک سپرده گذاری کنید.

در این بخش می توانید با کلیک بر روی دکمه «شروع به کار» سکه رایگان برداشت کنید. این بخش ، تنها یک گزینه سفارشی است و ممکن است مقدار درامد ان تغییر کند یا بطور کامل از برنامه درامد کنار گذشته شود.

این بخش، جذاب ترین بخش بازی است. در این بخش ما می توانید مشخصات کیف پول خود شامل خلاصه اطلاعات کاربری و موجودی طلا و سکه خود را مشاهده کنید. شما می توانید با عمل به دستورات این بخش، در طرح کسب درامد سایت شرکت کنید.

در طرح کسب درامد شما می توانید امتیازات خود را به پول واقعی تبدیل کنید و پس از رسیدن به حد نصاب درخواست برداشت بدهید. در حال حاضر نرخ تبدیل امتیاز به شرح ذیل اس:

1 سکه = 1 ریال
1 طلا = 100 ریال
حداقل امتیاز قابل برداشت : 100 طلا + 100000 سکه
(مقادیر فوق متغیر و قابل افزایش است)

نکته: در حال حاضر، در فروشگاه هر سکه به قیمت 2 ریال به کاربران فروخته می شود و مبنای پرداخت درامد، 50% این مبلغ یعنی 1 ریال بابت هر سکه می باشد.

در این بخش کاربران می توانند با یکدیگر چت کنند. به یاد داشته باشید که این چت، «چت عمومی» است و همه کاربران می توانند متن گفتگوهای شما را بخوانند.

در این بخش شما می توانید با انتخاب نام کاربری ، بطور خصوصی به کاربران سایت از جمله مدیر سایت (admin) پیام دهید. این بخش خصوصی است و فقط فرستنده و گیرنده پیام می توانند متن پیام را بخوانند.

ابن بخش در واقع بخش «تامین منابع بازی» شامل خرید سکه ، طلا، بنزین و خرید بسته های اعتباری می باشد. شما از طریق فروشگاه می توانید تعداد سکه و طلای مورد نیاز برای خرید خودرو و ارتقای قطعات یدکی خودروی خود را خریداری نمایید.

این بخش مربوط به اطلاع رسانی تغییرات و تازه های سایت می باشد. در این بخش می توانید اطلاعات بیشتری راجع به بازی پیدا کنید.

محتوای این بخش ممکن است تغییر کند. در حال حاضر این بخش شامل چند مورد است:

 • «انتقال سکه» مخصوص کاربران ویژه . کاربر ویژه کاربری است که با خرید بسته VIP در بخش فروشگاه ، به مدت 3 ماه از کاربر عادی به کاربر ویژه تبدیل می شود واز امکانات ویژه ای برخوردار می شود از جمله: افزایش امتیاز مسابقه و افزایش سطح درامد، انتقال سکه و غیره. برای انتقال سکه ، کاربر فرستنده و کاربر گیرنده هردو باید کاربر ویژه باشند. برای تبدیل شدن به کاربر ویژه باید «بسته اعتباری تبدیل به ویژه» را از بخش فروشگاه خریداری کنید. مدت اعتبار کاربر ویژه توسط مدیر سایت تعیین می شود. (درحال حاضر این بخش فعال نیست.)
 • «لینک معرفی» این بخش در واقع بخش «همکاری در فروش» یا «جذب کاربر جدید» است. شما با قراردادن لینک های این بخش در فضای اینترنت یا فضای مجازی و جذب کاربر جدید می توانید از پاداش های این بخش شامل امیتاز سکه بهره مند شوید.
 • «درباره بازی» شامل اطلاعات کوتاه در مورد بازی
 • «تماس با ما» این بخش یکی از راه های اصلی برقراری ارتباط با مدیر سایت می باشد. پیام های این بخش مستقیماً به پنل کاریری مدیر سایت ارسال می شود و سریع ترین روش برای اطلاع رسانی به مدیر می باشد. شما می توانید هرگونه انتقاد، پیشنهاد ، سوال یا درخواست را از این بخش برای مدیر سایت ارسال کنید.

5 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای بازی Xrace»

سلام.ضمن تشکروقدردانی ازمدیرومجموعه xrace.بخش ویژVIPرافعال کنید.وازنظرشخص بنده جهت جذب کاربربهتربوددرآمد یاارزش سکه وطلا راتاحدودقابل قبول افزایش میدادید-ودرکنارآن خرید-یاشریک شدن سایت بصورت درصدی ازدرآمدکاربر-یاشرط ویژه درنظرمیگرفتید-که طی بازی بصورت اتومات درآمدیاارزش امتیازکاربرتعقیرمیکرد… سلامت وپیروزباشید

سلام . ممنون از نظرات ارزنده شما . باتوجه به اینکه طرح کسب درامد به تازگی راه اندازی شده، در حال پایش و بررسی هستیم . نظرات خوب شما را مد نظر قرار می دهیم.

پاسخ

باسلام
بطوریقین بازی جذاب کاربرپسند-فکری – سرگرمی خوبی هست-ازمدیروعوامل محترمxraceسپاسگذارم…شادوپیروزباشید

سلام و عرض خسته نباشید
درباره افرادی که با لینک معرفی ثبت نام میکنند لیست این افراد در کدوم قسمت ناحیه کاربری قاببل رویت هست ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . با تشکر

سلام . لیست افراد معرفی شده فقط در پنل کاربری مدیر سایت ثبت میشه و در پنل کاربری شما قابل مشاهده نیست. اما امتیاز معرفی بلافاصله به کیف پول شما افزوده میشه. در صورت نیاز می تونید به مدیر سایت پیام بدید تا تعداد افراد معرفی شده شما رو اعلام کنه. (مدیر سایت)

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *